Spektakle

Spektakle, której do tej pory wystawialiśmy

Okno na parlament

Komedia pomyłek i fałszywych tożsamości twórcy takich hitów jak Mayday, Mayday 2. Czarny humor, rodem ze starych, dobrych angielskich fars. Perypetie rządowej ekipy, przy współudziale pokojówki, kelnera i kierownika hotelu.

Teatr Plejada

Mayday

Absolutny hit teatru rozrywki. Historia taksówkarza bigamisty, który wypada z rozkładu jazdy, dwoi się i troi by ratować małżeństwa i ocalić swoje życie.

Teatr Plejada

Prywatna Klinika

Prywatna Klinika to inteligentna i bardzo śmieszna farsa. Historia rozwódki mieszkającej w eleganckim mieszkaniu, która rozwiązuje problemy finansowe dzięki wsparciu dwóch żonatych dżentelmenów i perfekcyjnie zorganizowanego kalendarza.

Teatr Plejada

Ostatnia wola papy

Historyczne zaszłości między dwoma wielokrotnie zwaśnionymi narodami, trudne wzajemne relacje, dobrodziejstwo, jakie niesie ze sobą przebaczenie, trud codziennej egzystencji.

Teatr Plejada

Mayday 2

Niebezpieczna maskarada bigamisty, który pragnąc ratować obydwa małżeństwa, doprowadza swoje dzieci, żony i przyjaciela na skraj nerwowej wytrzymałości. Internet w służbie prawdy.

Teatr Plejada

Czary Mary

Teatralne widowisko interaktywne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Sztuka Anny Burzyńskiej w reżyserii Piotra Męderaka. Niezwykle błyskotliwa opowieść o poszukiwaniu dobra.

Teatr Plejada

Piotr i Fryc - Cudowne zapylenie

Kiedy Piotr i Fryc, spowinowaceni i zagubieni w przestrzeni, czasie oraz bezowocnych próbach sprzedaży chińskich wózków inwalidzkich jako niemiecką solidną markę, docierają do hotelu w małym miasteczku w Polsce.

Teatr Plejada

Survival

Dwoje znudzonych, obcych ludzi zaczyna między sobą niebezpieczną grę, w której stawką jest – życie. Sztuka o rozpaczliwej chęci zagłuszenia pustki życia i tęsknocie za prawdziwą bliskością z drugim człowiekiem.

Teatr Plejada

Symulacja

Symulacja to zabawna sztuka o problemach pary małżeńskiej i poszukiwaniu zagubionej miłości. Konfrontacja z dość osobliwymi poglądami na temat uczuć i doznań zmysłowych.

Teatr Plejada

Gwałtu, co się dzieje!

Komedia kostiumowa Aleksandra Fredry. Sztuka napisana prozą odznacza się lekką formą, humorem, pięknym językiem i wspaniałym dowcipem satyrycznym.

Teatr Plejada

Permutacje Małżeńskie

Spektakl o miłości, wierności, zdradzie, przebaczeniu, mający ponadczasowy charakter w ujęciu epokowym. Akcja rozgrywa się w Krakowie w okresie secesji. W przedstawieniu, podobnie jak w twórczości Hemara zarysowane są dwa nurty – żartu i satyry oraz refleksji i tęsknoty.

Teatr Plejada

teatr@teatrplejada.pl

515 104 483

copyright © 2021 teatr plejada

polityka prywatności