Aktualności

Zapoznaj się z najnowszymi wpisami

Teatr Plejada - aktualności

Spektakle w terminie od 11 do 25 marca 2020 r. odwołane!

w związku z decyzją rządu o zamknięciu instytucji kultury: teatrów, oper, filharmonii, muzeów i kin – odwołujemy wszystkie zaplanowane w spektakle w terminach od 11 do 25 marca 2020 r.

Teatr Plejada - aktualności

Kolejna premiera w sylwestra

Teatr Plejada będzie miał w repertuarze kolejny światowy przebój farsowy. Po udanych premierach i świetnie przyjmowanych przez Widzów hitów farsowych: Mayday, Mayday 2, Prywatna klinika, Piotr Męderak wyreżyseruje sztukę Raya Cooneya pt. Okno na parlament. Premiera odbędzie się w wieczór sylwestrowy w Jaworznie.

Teatr Plejada - aktualności

Rozpoczęliśmy działalność w Nowym Targu

24 listopada 2019 r. zainaugurowaliśmy odział naszego teatru w Nowym Targu spektaklem pt. Ostatnia wola papy. Dlaczego tą sztuką? To fantastyczna komedia Freda Apke w świetnym przekładzie Marty Klubowicz, która opowiada o ważnych sprawach.

Teatr Plejada - aktualności

Inauguracja teatru w stolicy Podhala

Uroczyste otwarcie nowej siedziby Teatru Plejada w Nowym Targu odbędzie się dnia 24.11.2019 r. o godz. 18.00 spektaklem Freda Apke pt. Ostatnia wola papy, który opowiada o historycznych zaszłościach między dwoma wielokrotnie zwaśnionymi narodami, trudnych wzajemne relacjach, dobrodziejstwie, jakie niesie ze sobą przebaczenie, trud codziennej egzystencji. Fred Apke stworzył bardzo wciągającą historię – naładowaną emocjami, humorem… i ciepłem.

Teatr Plejada - aktualności

Teatr Plejada w Nowym Targu

Z wielką przyjemnością informujemy, że po kilku latach gościnnych występów w Miejskim Ośrodku Kultury Teatr Plejada uruchamia swój oddział w Nowym Targu ze stałym repertuarem.

copyright © 2021 teatr plejada

polityka prywatności